Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi

Lõunalõvi

Avaleht | Klubist | Uudised | Pildialbum | Edetabel | Rekordid | Võistlused

2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006

Kalenderplaan 2019

05.01 Valga-Valmiera matš Valga
12.-13.01 Eesti sise MV mitmevõistluses Tallinn
16.01 Võrumaa TV-10 olümpiastarti II etapp Võru
17.01 TV-10 olümpiastarti II etapp Tallinn
20.01 Eesti klubide KV Tallinn
26.-27.02 Eesti U16 ja U14 klassi MV Tallinn
07.02 Võrumaa noorte sise MV Võru
09.-10.02 Eesti U18, U20 ja U23 sise MV Tallinn
16.-17.02 Eesti sise MV Tallinn
23.02 Sportland Sprint Tartu
09.03 Kuldiga auhinnavõistlused U18 ja U16 klassile Kuldiga
16.03 Võru spordikooli auhinnavõistlused Võru
19.03 Põlvamaa noorte sise MV Võru
26.03 Võrumaa TV-10 olümpiastarti III etapp Võru
30.03 TV-10 olümpiastarti III finaaletapp Tartu
05.05 Eesti MV murdmaajooksus Järvakandi
08.05 Võrumaa noorte MV murdmaajooksus Kubija
09.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2 miili, 400m Võru
16.05 Võrumaa noorte MV teatejooksudes Võru
16.05 Võrumaa TV-10 olümpiastarti IV etapp Võru
19.05 TV- 10 olümpiastarti IV etapp Tallinn
21.05 Võrumaa noorte MV J, A, B, C klassile Võru
23.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1500m, 300m Võru
02.06 Eesti MV teatejooksudes Viljandi
05.-06.06 Võrumaa TV-10 olümpiastarti finaal Võru
06.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 800m, 100m Võru
08.06 Eesti poolmaratoni MV Narva
08.06 Eesti noorte KV Tallinn
13.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m, 100m Võru
15.-16.06 TV-10 olümpiastarti finaal Tartu
17.-22.06 Spordikooli laager Viljandi
27.-28.06 Eesti U23, U20 ja U18 klassi MV Rakvere
29.-30.06 Eesti U16 ja U14 klassi MV Rakvere
??.07 Võrumaa MV Võru
05.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2000m, 800m Võru
06.07 Sportland Sprint Tartu
09.-10.07 Rukkilille mängud 1998-2006 Pärnu
13.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1 miil, 200m Võru
13.07 Balti matš U-16 ja U-20 Võru
13.07 J.Kala auhinnavõistlused 5-võistluses Antsla
15.07 Valmiera auhinnavõistlus Valga
21.07 Eesti klubide KV Pärnu
23.07 Viiala auhinnavõistlused Viiala
25.07 Eesti MV 10000m staadionijooksus Rakvere
25.-27.07 Eesti MV mitmevõistluses Rakvere
01.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1000m, 200m Võru
03.-04.08 Balti U-18 matš Vilnius
17.-18.08 Eesti MV Tallinn
22.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 5000m, 800m Võru
01.09 Eesti MV 10 km maanteejooksus Pärnu
08.09 Eesti MV maraton Tallinn
25.09 Võrumaa noorte murdmaajooksu võistlused Kubja
12.10 Eesti murdmaa KV Jõulumäe
03.12 Võrumaa TV-10 olümpiastarti I etapp 2020 Võru
07.12 TV-10 olümpiastarti I finaaletapp 2020 Võru
21.12 J.Uudmäe auhinnavõistlused kolmikhüppes Tartu