Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi

Lõunalõvi

Avaleht | Klubist | Uudised | Pildialbum | Edetabel | Rekordid | Võistlused

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006

Kalenderplaan 2007

09.01 TV-10 olümpiastarti Võrumaa I etapp Võru
13.01 Eesti noorte KV Tallinn
14.01 TV-10 olümpiastarti I finaaletapp Võru
17.01 Võrumaa noorte sise MV Võru
20.01 Eesti B klasside sise MV Tallinn
21.01 Eesti A klasside sise MV Tallinn
22.01 Eesti juunioride sise MV Tallinn
28.01 Eesti noorsoo sise MV Tallinn
10.-11.02 Eesti sise MV Tallinn
16.-18.02 Eesti sise MV mitmevõistluses Tallinn
20.02 BIG Kuldliiga talvine finaal Võru
23.02 Eesti klubide sise KV Võru
07.03 TV-10 olümpiastarti Võrumaa II etapp Võru
17.03 Võru Spordikooli auhinnavõistlused A ja B klassidele Võru
10.04 Parksepa KK kõrgushüppepäevad Parksepa
15.04 Eesti MV ekiden Tallinn
21.04 Eesti MV murdmaajooks Kõrvemaa
25.04 Võrumaa noorte MV murdmaajooksus Kubja
04.05 Jooks ümber Tamula järve Võru
08.05 Võrumaa 4-võistlus C ja D klassidele Võru
10.-11.05 Võru sõpruslinnade kohtumine Võru
21.05 TV-10 olümpiastarti Võrumaa III etapp Võru
22.-23.05 Võrumaa noorte MV J, A, B ja C klassidele Väimela
24.05 Võru - Väimela maanteejooks Võru
26.05 Eesti noorte MV teatejooksudes Tartu
02.06 Eesti MV teatejooksudes Jõgeva
06.-07.06 TV-10 olümpiastarti Võrumaa IV etapp + mitmevõistlus Võru/Tartu
? .06 Võrumaa MV Võru
18.-23.06 Võru Spordikooli suvelaager Jõgeva
27.-28.06 Eesti noorte A ja B klasside MV Rakvere
30.06-01.07 Eesti juunioride ja noorsoo MV Valga
07.07 J.Kala auhinnavõistlused 5-võistluses Antsla
28.-29.07 Eesti MV Tallinn
01.08.-10.10 Heitjate seeriavõistlus Võru
09.-10.08 Eesti noorte MV mitmevõistluses Rakvere
14.-15.08 Rukkilille mängud Kärdla
18.08 Eesti klubide KV I ja II liiga Tallinn
20.08 Viiala auhinnavõistlused Viiala
22.09 A.Kersna memoriaal Antsla
26.09 Võrumaa koolinoorte sügisene murdmaajooks Kubja
04.10 Võrumaa koolinoorte teatejooksude MV Võru
20.10 Munamäe-Võru maastikujooks Haanja