Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi

Lõunalõvi

Avaleht | Klubist | Uudised | Pildialbum | Edetabel | Rekordid | Võistlused

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006

Kalenderplaan 2008

13.01 Jõgevamaa noorte sise MV Võru
19.01 Eesti B kl sise MV Tallinn
20.01 Eesti A kl sise MV Tallinn
22.01 TV-10 olümpiastarti Võrumaa I etapp Võru
25.01 Eesti juunioride sise MV Tallinn
26.01 Eesti noorsoo sise MV Tallinn
27.01 TV-10 olümpiastarti I finaaletapp Tartu
01.-03.02 Eesti sise MV mitmevõistluses Tallinn
09.-10.02 Eesti sise MV Tartu
23.02 Eesti klubide sise KV Võru
01.03 Eesti noorte sise KV Tallinn
03.03 TV-10 olümpiastarti Võrumaa II etapp Võru
09.03 TV-10 olümpiastarti II finaaletapp Tallinn
15.03 Võru spordikooli auhinnavõistlused A ja B kl Võru
08.-10.04 Parksepa KK kõrgushüppepäevad Võru
05.04 Eesti MV ekiden Tallinn
27.04 Eesti MV murdmaajooks Kõrvemaa
30.04 Võrumaa noorte MV murdmaajooksus Kubja
02.05 Jooks ümber Tamula järve Võru
07.05 Võrumaa koolinoorte MV 3-võistluses Võru
08.-10.05 Twin Cities' Junior Sport Games Võru
16.05 TV-10 olümpiastarti Võrumaa III etapp Võru
20.-21.05 Võrumaa noorte MV J, A, B ja C kl Väimela
22.05 Võru - Väimela maanteejooks Võru
24.05 Eesti noorte MV teatejooksudes Rakvere
25.05 TV-10 olümpiastarti III finaaletapp Rakvere
31.05 Eesti MV teatejooksudes Tartu
04.-05.06 TV-10 olümpiastarti Võrumaa IV etapp + finaal Ülenurme
25.-30.06 Võru Spordikooli suvelaager Haapsalu
27.-28.06 Eesti juunioride ja noorsoo MV Rakvere
12.07 J.Kala auhinnavõistlused 5-võistluses Antsla
18.-20.07 Eesti MV Tallinn
06.08-08.10 Võrumaa heitjate seeriavõistlus Võru
12.-13.08 Rukkilille mängud Kärdla
20.08 Viiala auhinnavõistlused Viiala
24.-25.08 Eesti noorte MV mitmevõistluses Rakvere
29.08 Eesti klubide KV Tallinn
18.09 Võrumaa noorte teatejooksude MV J, A, B ja C kl Võru
20.09 A.Kersna memoriaal Antsla
24.09 Võrumaa noorte murdmaajooksu võistlused Kubja
02.10 Võrumaa koolinoorte teatejooksude MV Võru
18.10 Munamäe-Võru maastikujooks Haanja