Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi

Lõunalõvi

Avaleht | Klubist | Uudised | Pildialbum | Edetabel | Rekordid | Võistlused

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006

Kalenderplaan 2009

06.01 Jõgevamaa noorte sise MV Võru
13.01 Põlvamaa noorte sise MV Võru
17.01 Eesti B klassi sise MV Võru
18.01 Eesti A klassi sise MV Võru
24.01 Eesti juunioride sise MV Tallinn
25.01 Eesti noorsoo sise MV Tallinn
28.01 Võrumaa TV-10 olümpiastarti I etapp Võru
31.01 Eesti klubide sise KV Võru
01.02 TV-10 olümpiastarti I finaaletapp Tartu
05.02 Võrumaa koolinoorte sise MV Võru
14.-15.02 Eesti sise MV Tallinn
27.02-01.03 Eesti sise MV mitmevõistluses Tallinn
02.03 Võrumaa TV-10 olümpiastarti II etapp Võru
07.03 Eesti noorte KV Tartu
08.03 TV-10 olümpiastarti II finaaletapp Tallinn
21.03 Võru Spordikooli auhinnavõistlused A ja B klassile Võru
14.-16.04 Parksepa KK kõrgushüppepäevad Võru
26.04 Eesti MV murdmaajooksus Tallinn
29.04 Võrumaa koolinoorte MV murdmaajooksus Kubija
06.05 Võrumaa koolinoorte MV 3-võistlus Võru
07.05 Võru linna sõpruspäevad Võru
08.05 Jooks ümber Tamula järve Võru
14.05-27.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus Võru
19.-20.05 Võrumaa koolinoorte MV Võru
21.05 Võru-Väimela maanteejooks / Võrumaa MV maantejooksus Võru
23.05 Eesti noorte MV teatejooksudes Rakvere
24.05 TV-10 olümpiastarti III finaaletapp Rakvere
30.05 Eesti MV teatejooksudes Tartu
31.05 TV-10 olümpiastarti IV finaaletapp Valga
03.-05.06 Võrumaa TV-10 olümpiastarti III ja IV etapp Võru
03.-05.06 Võrumaa TV-10 olümpiastarti finaal Võru
10.-11.06 TV-10 olümpiastarti finaal Jõgeva
22.06 Võrumaa MV Võru
29.-30.06 Eesti juunioride ja noorsoo MV Valga
04.-08.07 Võru Spordikooli suvelaager Haapsalu
14.-15.07 Eesti noorte A ja B klassi MV Rakvere
18.07 J. Kala auhinnavõistlused 5-võistluses Antsla
18.-19.07 Eesti MV mitmevõistluses Rakvere
28.-29.07 Eesti noorte MV mitmevõistluses Rakvere
01.-02.08 Eesti MV Tallinn
29.07-07.10 Võrumaa heitjate seeriavõistlus Võru
18.08 Viiala auhinnavõistlused Viiala
24.-25.08 Rukkilille mängud Võru
29.08 Eesti klubide KV Tallinn
19.09 A.Kersna memoriaal Antsla
23.09 Võrumaa noorte murdmaajooksu võistlused Kubija
01.10 Võru maakonna koolinoorte teatejooksude MV Võru
10.10 Eesti MV ekiden Tallinn
24.10 Munamäe-Võru maastikujooks Haanja