Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi

Lõunalõvi

Avaleht | Klubist | Uudised | Pildialbum | Edetabel | Rekordid | Võistlused

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006

Kalenderplaan 2011

12.01 Valga-Valmiera matš Valga
12.01 Võrumaa TV-10 olümpiastarti I etapp Võru
16.01 TV-10 olümpiastarti I etapp Tartu
03.02 Võrumaa noorte sise MV Võru
22.-23.01 Eesti B kl ja A kl sise MV Tallinn
29.-30.01 Eesti juunioride ja noorsoo sise MV Tallinn
5.-6.02 Eesti sise MV mitmevõistluses Tallinn
12.-13.02 Eesti sise MV Tallinn
16.02 Võrumaa TV-10 olümpiastarti II etapp Võru
20.02 Eesti noorte KV Võru
26.02 TV-10 olümpiastarti II etapp Tallinn
27.02 Eesti klubide sise KV Tartu
3.-4.03 Panevezise auhinnavõistlused Panevezis
05.03 Kuldiga auhinnavõistlused Kuldiga
5.-6.03 Eesti noorte mitmevõistluse MV Tallinn
17.03 Põlvamaa noorte sise MV Võru
18.03 Võrumaa TV-10 olümpiastarti III etapp Võru
19.03 Võru spordikooli auhinnavõistlused A ja B kl Võru
27.03 TV-10 olümpiastarti III etapp Võru
24.04 Eesti MV murdmaajooksus Tallinn
27.04 Võrumaa noorte MV murdmaajooksus Kubija
5.-6.05 Võru linna sõpruspäevad Võru
06.05 Jooks ümber Tamula järve Võru
12.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1500m, 300m Võru
17.-18.05 Võrumaa noorte MV J, A, B ja C klassile Võru
19.05 Võru-Väimela maanteejooks - Võrumaa MV maanteejooksus Võru
24.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m, 800m Võru
26.05 Võrumaa TV-10 olümpiastarti IV etapp Võru
29.05 TV-10 olümpiastarti IV etapp Tartu
02.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1 miil, 200m Võru
04.06 Eesti MV teatejooksudes Tartu
7.-8.06 Võrumaa TV-10 olümpiastarti finaal Võru
12.06 Eesti noorte MV teatejooksudes Rakvere
15.-16.06 TV-10 olümpiastarti finaal Kuusalu
16.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 5000m, 1000m Võru
17.-22.06 Võru Spordikooli suvelaager Haapsalu
27.-28.06 Eesti noorte A ja B kl MV Jõgeva
30.06 Eesti MV 10000m jooksus Kohila
01.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1000m, 100m Võru
5.-6.07 Eesti juunioride ja noorsoo MV Rakvere
09.07 J.Kala auhinnavõistlused 5-võistluses Antsla
14.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m tj, 800m Võru
17.07 Eesti klubide KV Tallinn
19.-20.07 Valmiera auhinnavõistlus Valmiera
27.07 Võrumaa heitjate seeriavõistlus - I etapp Võru
29.-31.07 Eesti MV Tallinn
02.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus - II etapp Võru
04.08 Viiala auhinnavõistlused Viiala
4.-5.08 Eesti MV ja B klassi MV mitmevõistluses Rakvere
09.08 Võrumaa MV Võru
09.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus - III etapp Võru
11.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2 miili, 400m Võru
13.08 Eesti poolmaratoni MV Tallinn
15.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus - IV etapp Võru
17.-18.08 Rukkilille mängud Võru
23.-24.08 Eesti noorte A ja juunioride MV mitmevõistluses Kärdla
24.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus - V etapp Võru
31.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus - VI etapp Võru
01.09 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2000m, 300m Võru
07.09 Võrumaa heitjate seeriavõistlus - VII etapp Võru
10.09 Eesti juunioride klubide KV Rakvere
14.09 Võrumaa heitjate seeriavõistlus - VIII etapp Võru
16.09 A.Kersna memoriaal Antsla
21.09 Võrumaa heitjate seeriavõistlus - IX etapp Võru
22.09 Võrumaa noorte murdmaajooksu võistlused Kubja
28.09 Võrumaa heitjate seeriavõistlus - X etapp Võru
06.10 Võrumaa noorte teatejooksude MV J, A, B ja C kl Võru
08.10 Eesti MV ekiden Tallinn
11.10 Eesti MV maraton Tallinn
22.10 Munamäe-Võru maastikujooks Haanja
12.12 J.Uudmäe auhinnavõistlused Tartu
16.-17.12 Klaipeda auhinnavõistlused Klaipeda