Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi

Lõunalõvi

Avaleht | Klubist | Uudised | Pildialbum | Edetabel | Rekordid | Võistlused

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006

Kalenderplaan 2012

11.01 Võrumaa TV-10 olümpiastarti I etapp Võru
13.01 Valga-Valmiera matš Valga
15.01 TV-10 olümpiastarti I finaaletapp Võru
18.01 Põlvamaa noorte sise MV Võru
21.-22.01 Eesti B ja A kl sise MV Tallinn
28.-29.01 Eesti juunioride ja noorsoo sise MV Tallinn
02.02 Võrumaa noorte sise MV Võru
05.02 Eesti noorte KV Tartu
11.-12.02 Eesti sise MV mitmevõistluses Tallinn
18.-19.02 Eesti sise MV Tartu
26.02 Balti U-18 matš Võru
28.02 Võrumaa TV-10 olümpiastarti II etapp Võru
01.-02.03 Panevezise auhinnavõistlused Panevezis
03.03 TV-10 olümpiastarti II finaaletapp Tallinn
03.03 Kuldiga auhinnavõistlused 1995-1998 Kuldiga
24.03 Võru Spordikooli auhinnavõistlused A ja B kl Võru
28.03 Võrumaa TV-10 olümpiastarti III etapp Võru
31.03 TV-10 olümpiastarti III finaaletapp Tartu
21.04 Eesti MV murdmaajooksus Tallinn
25.04 Võrumaa noorte MV murdmaajooksus Kubija
03.05 Jooks ümber Tamula järve Võru
10.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1500m, 300m Võru
16.05 Võru Spordikooli väikeste (1998-2003) võistlused Võru
17.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1 miil, 200m Võru
20.05 Võrumaa heitjate seeriavõistlus I etapp Võru
22.05 Võrumaa TV-10 olümpiastarti IV etapp Võru
24.05 Võru-Väimela maanteejooks, Võrumaa MV Võru
26.05 TV-10 olümpiastarti IV etapp Rakvere
27.05 Eesti MV teatejooksudes Rakvere
29.-30.05 Võrumaa noorte MV J, A, B, C kl Võru
01.06 Valmiera auhinnavõistlus 1999-2001 Valmiera
05.-06.06 Võrumaa TV-10 olümpiastarti finaal Võru
07.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m, 100m Võru
09.06 Eesti noorte MV teatejooksudes Türi
10.06 Võrumaa heitjate seeriavõistlus II etapp Võru
12.-13.06 TV-10 olümpiastarti finaal Kose
14.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 5000m, 800m Võru
16.-17.06 Eesti juunioride ja noorsoo MV Rakvere
20.-21.06 Valmiera auhinnavõistlus Valmiera
21.06 Eesti MV 10000m jooksus Tallinn
25.-30.06 Võru Spordikooli laste suvelaager Kuusalu
02.07 Võrumaa MV Võru
05.-06.07 Eesti noorte A ja B kl MV Valga
07.07 J.Kala auhinnavõistlused 5-võistluses Antsla
11.-12.07 Rukkilille mängud 1993-2000 Tallinn
13.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1000m, 200m Võru
19.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2 miili, 400m Võru
21.07 Eesti klubide KV Tartu
25.07 Võrumaa heitjate seeriavõistlus III etapp Võru
28.-29.07 Eesti MV ja B klassi MV mitmevõistluses Rakvere
01.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus IV etapp Võru
07.08 Viiala auhinnavõistlused Viiala
08.-09.08 Balti U-18 mats Võru
09.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m tj, 800m Võru
11.08 Eesti poolmaratoni MV Narva
15.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus V etapp Võru
18.-19.08 Eesti MV Tallinn
22.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus VI etapp Võru
23.-24.08 Eesti noorte A ja juunioride MV mitmevõistluses Tartu
29.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus VII etapp Võru
30.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2000m, 100m Võru
05.09 Võrumaa heitjate seeriavõistlus VIII etapp Võru
08.09 Eesti juunioride klubide KV Türi
09.09 Eesti MV maraton Tallinn
12.09 Võrumaa heitjate seeriavõistlus IX etapp Võru
19.09 Võrumaa heitjate seeriavõistlus X etapp Võru
20.09 Võrumaa noorte teatejooksude MV J, A, B, C kl Võru
26.09 Võrumaa noorte murdmaajooksu võistlused Kubija
06.10 Eesti MV ekiden Tallinn
20.10 Munamäe-Võru maastikujooks Haanja
05.12 Võrumaa TV-10 olümpiastarti I etapp [2013] Võru
08.12 TV-10 olümpiastarti I finaaletapp [2013] Tartu
09.12 J.Uudmäe auhinnavõistlused Tartu
13.-15.12 Klaipeda auhinnavõistlused Klaipeda