Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi

Lõunalõvi

Avaleht | Klubist | Uudised | Pildialbum | Edetabel | Rekordid | Võistlused

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006

Kalenderplaan 2013

05.01 Valga-Valmiera matš Valga
15.01 Põlvamaa noorte sise MV Võru
19.-20.01 Eesti B ja A klassi sise MV Tallinn
26.-27.01 Eesti juunioride ja noorsoo sise MV Tartu
05.02 Võrumaa TV-10 olümpiastarti II etapp Võru
07.02 Võrumaa noorte sise MV Võru
09.02 TV-10 olümpiastarti II etapp Tallinn
10.02 Eesti klubide KV Tallinn
16.-17.02 Eesti sise MV Tallinn
24.02 Balti U-18 matš Kuldiga
02.-03.03 Eesti sise MV mitmevõistluses Tallinn
05.03 Võrumaa TV-10 olümpiastarti III etapp Võru
07.-08.03 Panevezise auhinnavõistlused Panevezis
09.03 TV-10 olümpiastarti III etapp Tartu
09.03 Kuldiga auhinnavõistlused 1995-1998 Kuldiga
10.03 Eesti noorte talvised KV Tartu
16.03 Võru Spordikooli A ja B klassi auhinnavõistlused Võru
20.04 Eesti MV murdmaajooks Tallinn
24.04 Võrumaa noorte MV murdmaajooksus Kubija
02.05 Jooks ümber Tamula järve Võru
09.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1500m, 300m Võru
09.-10.05 Võru linna sõpruspäevad Võru
15.05 Võrumaa heitjate seeriavõistlus I etapp Võru
16.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1 miil, 200m Võru
21.05 Võrumaa TV-10 olümpiastarti IV etapp Võru
21.05 Võru-Väimela maanteejooks, Võrumaa MV maanteejooksus Võru
25.05 TV-10 olümpiastarti IV etapp Karksi-Nuia
26.05 Eesti noorte MV teatejooksudes Viljandi
28.-29.05 Võrumaa noorte MV J, A, B ja C klassile Võru
30.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1000m, 100m Võru
01.06 Valmiera auhinnavõistlus 2000-2002 Valmiera
01.06 Eesti MV teatejooksudes Tartu
06.-07.06 Võrumaa TV-10 olümpiastarti finaal Võru
12.06 Võrumaa heitjate seeriavõistlus II etapp Võru
13.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 5000m, 800m Võru
14.-15.06 TV-10 olümpiastarti finaal Rakvere
16.06 Eesti klubide KV Tartu
17.-22.06 Võru Spordikooli laste suvelaager Karksi-Nuia
20.-21.06 Valmiera auhinnavõistlus Valmiera
26.-27.06 Eesti A klassi ja noorsoo MV Võru
29.06 Eesti MV 10000m jooksus Tallinn
01.07 Võrumaa MV Võru
03.-04.07 Eesti noorte juunioride ja B klassi MV Rakvere
11.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m, 200m Võru
13.07 J.Kala auhinnavõistlused 5-võistluses Antsla
18.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m tj, 800m Võru
24.07 Võrumaa heitjate seeriavõistlus III etapp Võru
27.-28.07 Eesti MV Tallinn
31.07 Võrumaa heitjate seeriavõistlus IV etapp Võru
02.-04.08 Eesti MV mitmevõistluses Rakvere
06.08 Viiala auhinnavõistlused Viiala
07.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2 miili, 400m Võru
08.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus V etapp Võru
10.08 Eesti poolmaratoni MV Narva
21.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus VI etapp Võru
27.-28.08 Rukkilille mängud 1994-2001 Tallinn
29.08 Võrumaa heitjate seeriavõistlus VII etapp Võru
29.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2000m, 100m Võru
04.09 Võrumaa heitjate seeriavõistlus VIII etapp Võru
07.09 Eesti juunioride klubide KV Tartu
08.09 Eesti MV maraton Tallinn
11.09 Võrumaa heitjate seeriavõistlus IX etapp Võru
17.09 Võrumaa noorte teatejooksude MV J, A, B ja C klass Võru
18.09 Võrumaa heitjate seeriavõistlus X etapp Võru
25.09 Võrumaa noorte murdmaajooksu võistlused Kubja
28.09 Eesti MV ekiden Tallinn
19.10 Munamäe-Võru maastikujooks Haanja
04.12 Võrumaa TV-10 olümpiastarti I etapp [2014] Võru
08.12 TV-10 olümpiastarti I etapp [2014] Võru
15.12 J.Uudmäe auhinnavõistlused Tartu
20.-21.12 Klaipeda auhinnavõistlused Klaipeda