Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi

Lõunalõvi

Avaleht | Klubist | Uudised | Pildialbum | Edetabel | Rekordid | Võistlused

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006

Kalenderplaan 2014

4.01 Valga-Valmiera matš Valga
11.-12.01 Balti juunioride ja U-18 matš mitmevõistluses Võru
14.01 Põlvamaa noorte sise MV Võru
18.-19.01 Eesti A ja B kl sise MV Tallinn
25.-26.01 Eesti juunioride ja noorsoo sise MV Tallinn
27.01 Võrumaa TV-10 olümpiastarti - II etapp Võru
01.02 TV-10 olümpiastarti - II etapp Tallinn
2.02 Eesti klubide KV Tallinn
6.02 Võrumaa noorte sise MV Võru
15.02 Eesti noorte talvised KV Tartu
22.-23.02 Eesti sise MV Tartu
28.-1.03 Panevezise auhinnavõistlus Panevezis
1.-2.03 Eesti sise MV mitmevõistluses Tallinn
8.03 Balti U-18 matš Sauliai
22.03 Võru Spordikooli auhinnavõistlus A ja B kl Võru
25.03 Võrumaa TV-10 olümpiastarti - III etapp Võru
29.03 TV-10 olümpiastarti - III etapp Tartu
30.04 Võrumaa noorte MV murdmaajooksus Kubija
2.05 Jooks ümber Tamula järve Võru
8.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1500m, 300m Võru
9.05 Võru Spordikooli heitjate seeriavõistlus - I etapp Võru
16.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1 miil, 200m Võru
16.05 Võru Spordikooli heitjate seeriavõistlus - II etapp Võru
20.-21.05 Võru maakonna koolinoorte MV Võru
24.-25.05 Balti juunioride ja U-18 matš mitmevõistluses Valga
22.05 Võru-Väimela maanteejooks, Võrumaa MV maanteejooksus Võru
27.05 Võrumaa TV-10 olümpiastarti - IV etapp Võru
29.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m, 100m Võru
30.05 II noorte OM kvalifikatsioonivõistlus Bakuu
31.05 TV-10 olümpiastarti - IV etapp Rakvere
1.06 Eesti MV teatejooksudes Rakvere
4.-5.06 Võrumaa TV-10 olümpiastarti - Finaal Võru
7.06 Eesti klubide KV Rakvere
10.06 Võru Spordikooli heitjate seeriavõistlus - III etapp Võru
11.-12.06 TV-10 olümpiastarti - Finaal Karksi-Nuia
12.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 5000m, 800m Võru
14.06 Eesti noorte MV teatejooksudes Tartu
19.-20.06 Valmiera auhinnavõistlus Valmiera
26.-27.06 Eesti noorsoo ja juunioride MV Rakvere
3.07 Võrumaa MV Võru
9.-10.07 Eesti A ja B kl MV Võru
10.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1000m, 200m Võru
12.07 J.Kala auhinnavõistlus 5-võistluses Antsla
17.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m tj, 800m Võru
22.-27.07 Juunioride MM USA Eugene
28.07 Võru Spordikooli heitjate seeriavõistlus - IV etapp Võru
29.-30.07 Balti U-18 matš Läti
2.-3.08 Eesti MV Tallinn
5.08 Viiala auhinnavõistlus Viiala
6.08 Võru Spordikooli heitjate seeriavõistlus - V etapp Võru
7.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2 miili, 400m Võru
8.-10.08 Eesti MV mitmevõistluses Rakvere
14.08 Võru Spordikooli heitjate seeriavõistlus - VI etapp Võru
18.08 Võru Spordikooli heitjate seeriavõistlus - VII etapp Võru
20.-26.08 II noorte OM Nanjing
26-27.08 Rukkilille mängud 1995-2002 Tallinn
28.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2000m, 100m Võru
29.08 Võru Spordikooli heitjate seeriavõistlus - VIII etapp Võru
03.09 Võru Spordikooli heitjate seeriavõistlus - IX etapp Võru
6.09 Eesti juunioride klubide KV Tartu
10.09 Võru Spordikooli heitjate seeriavõistlus - X etapp Võru
14.09 Eesti MV maraton Tallinn
18.09 Võrumaa noorte teatejooksude MV J, A, B ja C kl Võru
24.09 Võrumaa noorte murdmaajooksu võistlused Kubja
27.09 Eesti MV ekiden Tallinn
18.10 Munamäe-Võru maastikujooks Haanja
3.12 Võrumaa TV-10 olümpiastarti - I etapp [2015] Võru
7.12 TV-10 olümpiastarti - I etapp [2015] Tartu
14.12 J.Uudmäe auhinnavõistlus Tartu
19.-20.12 Klaipeda auhinnavõistlus Klaipeda