Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi

Lõunalõvi

Avaleht | Klubist | Uudised | Pildialbum | Edetabel | Rekordid | Võistlused

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006

Kalenderplaan 2015

10.01 Valga-Valmiera matš Valga
10.-11.01 Balti juunioride ja U-18 matš mitmevõistluses Kuldiga
14.01 Põlvamaa noorte sise MV Võru
17.-18.01 Eesti A ja B kl sise MV Tallinn
24.-25.01 Eesti juunioride ja noorsoo sise MV Tartu
28.01 Võrumaa TV-10 olümpiastarti II etapp Võru
31.01 TV-10 olümpiastarti II etapp Tallinn
1.02 Eesti klubide KV Tallinn
5.02 Võrumaa noorte sise MV Võru
15.02 Eesti noorte talvised KV Tallinn
21.-22.02 Eesti sise MV Tallinn
28.02-1.03 Eesti sise MV mitmevõistluses Tallinn
7.03 Kuldiga auhinnavõistlused 1998-1999, 2000-2001 Kuldiga
14.03 Balti U-18 matš Tartu
15.03 Võru spordikooli auhinnavõistlused A ja B klassile Võru
24.03 Võrumaa TV-10 olümpiastarti III etapp Võru
28.03 TV-10 olümpiastarti III finaaletapp Võru
22.04 Vaskna järvejooks Haanja
25.04 Eesti MV murdmaajooksus Elva
29.04 Võrumaa noorte MV murdmaajooksus Kubija
7.05 Jooks ümber Tamula järve Võru
13.05 Võrumaa heitjate seeriavõistluse I etapp Võru
14.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2 miili, 400m Võru
19.-20.05 Võrumaa noorte MV J, A, B ja C klassile Võru
21.05 Võru-Väimela maanteejooks, Võrumaa MV maanteejooksus Võru
22.-23.05 Balti U-20 ja U-18 matš mitmevõistluses Sauliai
26.05 Võrumaa TV-10 olümpiastarti IV etapp Võru
28.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1500m, 300m Võru
30.05 TV-10 olümpiastarti IV etapp Rakvere
31.05 Eesti noorte MV teatejooksudes Paide
?.06 Võrumaa MV Võru
3.06 Eesti MV teatejooksudes Tallinn
3.-4.06 Võrumaa TV-10 olümpiastarti finaal Võru
10.06 Võrumaa heitjate seeriavõistluse II etapp Võru
10.-12.06 TV-10 olümpiastarti finaal Kuressaare
11.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2000m, 100m Võru
13.06 Eesti poolmaratoni MV Narva
14.06 Eesti klubide KV Tartu
18.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m, 100m Võru
24.06 Pulli järve jooks
26.-27.06 Rukkilille mängud 1996-2003 Võru
2.-4.07 Eesti noorsoo, juunioride, A ja B klassi MV Rakvere
4.07 J.Kala auhinnavõistlused 5-võistluses Antsla
5.07 Rõuge 5 järve jooks Rõuge
9.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m tj, 800m Võru
9.-12.07 Euroopa U-23 MV 1993-1995 Tallinn
11.07 J.Uudmäe auhinnavõistlused Kuressaare
15.-19.07 Noorte U-18 MM 1998-1999 Cali
16.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1 miil, 200m Võru
16.-19.07 Euroopa U-20 EM 1996-1998 Eskiltuna
19.07 Eesti MV 10000m jooksus Viljandi
21.-22.07 Valmiera auhinnavõistlus Valmiera
23.07 Uhtjärve jooks Urvaste
26.-31.07 Euroopa noorte olümpiafestival 1999-2000 Tbilisi
29.07 Võrumaa heitjate seeriavõistluse III etapp Võru
31.07 Balti U-16 matš Valmiera
31.07-1.08 Balti matš Valmiera
1.08 Linnuse jooks Vastseliina
4.08 Viiala auhinnavõistlused Viiala
4.-5.08 Balti U-18 matš Valga
5.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse IV etapp Võru
6.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1000m, 200m Võru
8.-9.08 Eesti MV Tallinn
12.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse V etapp Võru
14.-16.08 Eesti MV mitmevõistluses Rakvere
15.08 Lasva järvejooks Lasva
19.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VI etapp Võru
26.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VII etapp Võru
27.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 5000m, 800m Võru
2.09 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VIII etapp Võru
5.09 Eesti juunioride klubide KV Türi
9.09 Võrumaa heitjate seeriavõistluse IX etapp Võru
13.09 Eesti MV maraton Tallinn
16.09 Võrumaa heitjate seeriavõistluse X etapp Võru
17.09 Võrumaa noorte teatejooksude MV J,A,B,C kl Võru
23.09 Võrumaa noorte murdmaajooksu võistlused Kubija
26.09 Eesti MV ekiden Tallinn
17.10 Munamäe-Võru maastikujooks Haanja
1.12 Võrumaa TV-10 olümpiastarti I etapp 2016 Võru
5.12 TV-10 olümpiastarti I finaaletapp 2016 Võru
18.-19.12 Klaipeda auhinnavõistlused Klaipeda