Võru Kergejõustikuklubi Lõunalõvi

Lõunalõvi

Avaleht | Klubist | Uudised | Pildialbum | Edetabel | Rekordid | Võistlused

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006

Kalenderplaan 2016

15.01 Valga-Valmiera matš Valga
16.01 Võru kohtunike üldkoolitus-litsenseerimine Võru
19.01 Põlvamaa noorte sise MV Võru
23.01 Eesti sise MV (C klass) Võru
27.01 Võrumaa TV-10 olümpiastarti II etapp Võru
30.01 TV-10 olümpiastarti II etapp Tallinn
2.02 Võrumaa noorte sise MV Võru
6.-7.02 Eesti sise MV (A ja B klass) Tallinn
20.-21.02 Eesti sise MV (juuniorid ja noorsoo) Tartu
27.-28.02 Eesti sise MV Tallinn
5.03 Kuldiga auhinnavõistlused (1999-2000,2001-2002) Kuldiga
5.-6.03 Eesti sise MV (mitmevõistlus) Tallinn
12.03 Balti U-18 matš Kuldiga
19.03 Võru spordikooli auhinnavõistlused (A ja B klass) Võru
29.02 Võrumaa TV-10 olümpiastarti III etapp Võru
2.04 TV-10 olümpiastarti III finaaletapp Tartu
22.04 Vaskna järvejooks Haanja
23.04 Eesti MV (murdmaajooks) Elva
27.04 Võrumaa noorte MV (murdmaajooks) Kubija
5.05 Jooks ümber Tamula järve Võru
11.05 Võru heitjate seeriavõistluse I etapp Võru
12.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2 miili, 400m Võru
19.05 Võru-Väimela maanteejooks, Võrumaa MV maanteejooksus Võru
21.-22.05 Balti U-20 ja U-18 matš mitmevõistluses Sauliai
24.05 Võrumaa TV-10 olümpiastarti IV etapp Võru
25.-26.05 Võrumaa noorte MV (J, A, B, C klass) Võru
26.05 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1500m, 300m Võru
28.05 TV- 10 olümpiastarti IV etapp Tartu
29.05 Eesti MV (noorte teatejooks) Tartu
3.06 Eesti MV (teatejooks) Kose
8.-9.06 Võrumaa TV-10 olümpiastarti finaal Võru
8.06 Võru heitjate seeriavõistluse II etapp Võru
9.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 2000m, 100m Võru
10.-11.06 Balti matš Valmiera
11.06 Eesti MV (poolmaraton) Narva
15.-16.05 TV-10 olümpiastarti finaal Tallinn
16.06 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m, 100m Võru
18.06 Eesti klubide KV Tallinn
21.-22.06 Valmiera auhinnavõistlus Valmiera
.06 Võrumaa MV Võru
24.06 Pulli järve jooks
24.-29.06 Spordikooli lastelaager Viljandi
1.-3.06 Eesti MV (noorsoo, juuniorid, A ja B klass) Rakvere
2.07 J.Kala auhinnavõistlused 5-võistluses Antsla
3.07 Rõuge 5 järve jooks Rõuge
5.07 Eesti MV (C klass) Karksi-Nuia
7.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 3000m tj, 800m Võru
11.-12.07 Rukkilille mängud (1997-2004) Võru
14.-17.07 Euroopa U-18 EM (1999-2000) Tbilisi
14.07 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1 miil, 200m Võru
16.-17.07 Eesti MV Tallinn
22.-23.07 Balti U-18 matš Vilnius
24.07 Uhtjärve jooks Urvaste
27.07 Võrumaa heitjate seeriavõistluse III etapp Võru
28.07 Balti U-16 ja U-20 matš Rakvere
30.07 Eesti MV (10000m jooks) Viljandi
2.08 Viiala auhinnavõistlused Viiala
3.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse IV etapp Võru
4.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 1000m, 200m Võru
5.-7.08 Eesti MV (mitmevõistlus) Rakvere
6.08 Linnuse jooks Vastseliina
10.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse V etapp Võru
17.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VI etapp Võru
20.08 Lasva järvejooks Lasva
24.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VII etapp Võru
25.08 Võrumaa jooksjate seeriavõistlus - 5000m, 800m Võru
31.08 Võrumaa heitjate seeriavõistluse VIII etapp Võru
7.09 Võrumaa heitjate seeriavõistluse IX etapp Võru
11.09 Eesti MV (maraton) Tallinn
14.09 Võrumaa heitjate seeriavõistluse X etapp Võru
15.09 Võrumaa noorte MV (teatejooks) Võru
17.09 Kütioru maastikujooks Kütiorg
22.09 Võrumaa noorte murdmaajooksu võistlused Kubja
24.09 Eesti MV (ekiden) Tallinn
22.10 Munamäe-Võru maastikujooks Haanja
6.12 Võrumaa TV-10 olümpiastarti I etapp 2016 Võru
9.-10.12 Klaipeda auhinnavõistlused Klaipeda
10.12 TV-10 olümpiastarti I finaaletapp 2016 Tartu
17.12 J.Uudmäe auhinnavõistlused Tartu